56 сесія VII скликання від 25.02.2020 року

За проект рішення про надання дозволу на проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності: адміністративні споруди сільської ради та прилеглі території, ФАП, Копачівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок», архітектурні пам’ятки  в с.Копачів.

Про затвердження порядку денного ХХХХХVІ сесії VІІ скликання Копачівської сільської ради.

За проект рішення про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Княжа ферма», для ведення підсобного сільського господарства, орієнтовною  площею 0,1643 га, яка розташована за адресою: вул.Промислова, с.Копачів.

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради № 1063-53-УІІ від 23 грудня 2019 року “Про сільський бюджетна 2020 рік”.

Про надання матеріальної допомоги в 2020 році.

Про передачу у 2020 році із Копачівського сільського бюджету до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів  вигляді міжбюджетного трансферту (інші субвенції) для забезпечення фінансування послуг по охороні майна (сигналізації) в адмінбудівлі за адресою : Обухівський район, село Копачів, провулок Парковий, будинок № 11, де розміщено дошкільне відділення Копачівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок”.

Про затвердження Договору № 02 від 10 лютого 2020 року передачу-прийняття у 2020 році із місцевого бюджету Копачівської сільської ради Обухівського району  на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (інші субвенції з місцевого бюджету) для Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради “Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” на здійснення видатків по фельдшерському пункту села Копачів.

Про затвердження Договору  № 01 від 10 лютого 2020 року про передачу - прийняття у 2020 році із місцевого бюджету Копачівської сільської ради Обухівського району Київської області на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (інші субвенції з місцевого бюджету) для відділу освіти, молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації.

Про затвердження Договору  про надання послуг № 391 від 21 лютого 2020 року з ФОП “Осипишин Олексій Іванович”, в особі директора Осипишина Олексія Івановича.

Про затвердження Договору  поставки № 01-ОТ від 21 лютого 2020 року з ТОВ   “ОТ”, в особі директора Кудашева Костянтина Вікторовича.

Про затвердження Договору № 323-Т/20 про закупівлю пари, гарячої води та пов’язаної продукції від 03 лютого 2020 року з Комунальним підприємством “Обухіврайтепломережа”, в особі директора Устіча Віктора Сергійовича.

Про затвердження додаткової Угоди № 1 від 13.02.2020 року до Договору на прийняття і захоронення відходів (тонни) № 611019/05 від 20.01.2020 року з приватним акціонерним товариством «Київспецтранс», в особі Начальника відділу супроводу Клієнтів Стадник Наталії Миколаївни.

Про здійснення в лютому місяці 2020 року виплати премії в.о. сільського голови за лютий місяць 2020 року.

Про затвердження Розпоряджень в.о. сільського голови  №№ 08 аг,  №№ 02 о/с, № 02 о/д за січень-лютий 2020 року.

Про розгляд питань по врегулюванню земельних відносин.

За проект рішення про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Глущенка Павла Дмитровича, для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною  площею 0,2141 га, яка розташована за адресою: пров.Колгоспний, с.Копачів.