34 сесія VII скликання від 24.05.2018 року

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у постійне користування Релігійній громаді української православної церкви Київського Патріархату Покрова Пресвятої Богородиці, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних громад, площею 0,2350 га, яка розташована за адресою: вул..Гагаріна, с.Шевченкове.

Про продовження терміну дії Рішення №669-41УІ від 25 вересня 2015 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для виробничої діяльності» ТОВ «Аквадор», орієнтовною площею 1,3600 га, за адресою: вул..Промислова, с.Копачів.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Галашевській В.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1153 га, що розташовано за адресою: вул..Степова, 4, с.Шевченкове.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Ляшенку М.Д. для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1167 га, що розташовано за адресою: вул..Зелений бір, с.Копачів.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Ляшенку В.Д. для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1167 га, що розташовано за адресою: вул..Зелений бір, с.Копачів.

Про надання Сметані М.Г. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га за адресою: пров.Дачний, с.Копачів.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Скриннику О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2171 га, що розташовано за адресою: вул..Перспективна, с.Копачів.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Лисецькому А.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2100 га, що розташовано за адресою: вул..Шевченка, 32 а, с.Копачів.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Щепаському М.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1222 га, що розташовано за адресою: вул..Свиридівська, с.Копачів.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Щепаському В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею   0,1108 га, що розташовано за адресою: вул..Миру, 50, с.Копачів.

Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Веклицької Н.В., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,1682 га, яка розташована за адресою: пров.Польовий, 4, с.Копачів.

Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Єфімчук Н.Г., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,1527 га, яка розташована за адресою: вул..Миру, 89, с.Копачів.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди гр.. Новицькій В.І. для городництва, площею   2,0000 га, що розташовано за адресою: с.Копачів.

Про надання Бреус Н.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1242 га за адресою: пров.Мухоморівський, с.Копачів.

Про надання Олійнику В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2683 га за адресою: пров.Мухоморівський, с.Копачів.

Про надання Олійнику В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1347 га за адресою: пров.Мухоморівський, с.Копачів.

Про надання Бакайчуку В.М. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,0800 га за адресою: пров.Березовий, 1, с.Копачів.

Про надання Фетисенко О.О. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1254 га за адресою: пров.Підлужанський, 19, с.Копачів.