21 сесія 7 скликання 29.06.2017

Про затвердження порядку денного ХХІ сесії УІІ скликання Копачівської сільської ради.

Про призупинення рішення №227-12-VII від 27 вересня 2016 року "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в оренду Фесик Агнесі Валеріївні".

Про встановлення місцевих податків та зборів на території Копачівської сільської ради на 2018 рік.

Про створення Копачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок” Обухівської районної ради Київської області.

Про надання дозволу на внесення змін до Детального плану території заводу будівельних матеріалів для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язані з користуванням надрами площею 7,8399 га, додавши до нього територію кар’єру загальною площею 10,4246 га в межах с.Копачів, Обухівського району Київської області.

Про затвердження додаткової Угоди № 4 на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів від 31.05.2017 року до Договору №1141049YОFCВ017  від 03.01.2017 року з ТОВ  “Київоблгаз збут”, в особі начальника Васильківського територіального відділу реалізації Нагули С.А.

Про затвердження Договору № ТО 76 ОД на експлуатацію складових територіальної системи від 26 червня 2017 року  з Публічним акціонерним товариством по газопостачанню “Київоблгаз”, в особі начальника Обухівської дільниці Васильківської філії Ковтуна Валерія Миколайовича.

Про затвердження Договору поставки № 02-МП від 29 травня 2017 року з Приватним акціонерним товариством “ОБУХІВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД”, в особі Голови правління Зануди Олексія Петровича.

Про затвердження Договору № 121 від 07 червня 2017 року  по використанню Програми з ФОП Руденком Ігорем Олексійовичем.  

Про затвердження Договору поставки  № 04 від 08 червня 2017 року щодо закупівлі канцелярських товарів з ПП Поштар Валентиною Володимирівною.

Про затвердження Договору оренди земельної ділянки 0,02 га, кадастровий номер 3223184201:01:002:0019 з приватним акціонерним товариством “КИЇВСТАР”.

Про перегляд розміру річної орендної плати за земельні ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, що знаходять в оренді ТОВ “Град Кия”, розташовані в селі Застугна, Обухівського району Київської області, площами : 0,3138 га (кадастровий номер 3223184202:02:005:0014),  0,3000 га (кадастровий номер 3223184202:02:005:0015), 0,2286 га (кадастровий номер 3223184202:02:003:0053).

Про здійснення в червні місяці 2017 року виплати премії в.о. сільського голови Майці П.А. за червень 2017 року.

Про затвердження Розпоряджень в.о. Копачівського сільського голови №№ 07-11 а/г, № 05-06 о/д,  №№ 08-12 о/с за квітень-травень 2017 року.

Про надання Бахмацькому С.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Савчук І.І. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Гріневич О.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Щепанському В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Олійник В.М. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Степанець Н.О. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Галашевській В.О. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Бахмацькій Л.О. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Буланій Ю.С. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Тільній В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Про надання Артемчук В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Хуторненко Д.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Про надання Кононець П.С. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Шипову М.І. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 Про надання Тимофій С.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Шимоненко Р.І. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Коваленко В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 Про надання Коваленко Т.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 Про надання Макаровій М.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Зайченку П.П. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Неклюдову Ю.Г.  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Василенку О.Л.  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Чокалюк В.С.  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Ярмусю М.В. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Фесік О.Г. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення у власність Божок  В.А. для індивідуального садівництва.

Про надання Скриник Ю.В дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

Про надання  Аншелес О.О дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 Про надання  Кудревич Т.Є дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання  Кутовій Ю.П. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання  Кудревич С.М. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання  Кудревич М.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *