Поіменне голосування 23.12.2016

Про сільський бюджет на 2017 рік

Про штатні розписи на 2017 рік

Про ліміти теплової, електроенергії та природного газу на 2017 рік для установ, які фінансуються з сільського бюджету.

Про преміювання сільського голови, секретаря та працівників установ Копачівської сільської ради в 2017 році.

Про закриття рахунків.

Про здійснення виплати допомоги на оздоровлення сільському голові Бобиру Ю.П.

Про створення неприбуткової установи- Копачівського сільського клубу та затвердження його Статуту.

Про створення неприбуткової установи - Копачівської сільської бібліотеки та затвердження її Статуту.

Про внесення змін до рішення №257 від 29.11.2016 року 14 сесії 7 скликання щодо надання дозволу на внесення змін до детального плану території заводу будівельних матеріалів, в селі Копачів(розробка додаткової території кар єру).

Про затвердження додаткової угоди на постачання природного газу.

Про затвердження Договору про організацію та фінансування громадських робіт з Обухівським міськрайонним центром зайнятості.

Про затвердження Договору на закупівлю канцелярських товарів.

Про затвердження Додаткової угоди до Договору на постачання теплової енергії.

Про затвердження додаткової Угоди до Договору на постачання теплової енергії.

Про затвердження додаткової угоди до Договору про постачання електричної енергії.

Про затвердження Додаткової угоди про постачання електричної енергії.

Про затвердження розпоряджень за листопад грудень 2016 року.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність Височину В.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність Бахмацькому С.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність Селих Є.В.