Чотирнадцята сесія 7 скликання 29.11.2016

Чотирнадцята сесія 7 скликання

Про затвердження додаткової Угоди щодо збільшення ліміту коштів на 2016 рік на оплпту телекомунікаційних послуг від 23 листопада 2016 року до Договору №116/167-2 від 01.03.2010 з ПАТ "Укртелеком"

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення водного обєкту площею 10,00 га в оренду.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з інвентаризації земельної ділянки по вул.Шевченка, с.Копачів, Обухівського району Київської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки №46 у власність для ведення садівництва в межах СТ "Зарічне" с. Копачів, Обухівського району Київської області.

Про погодження передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району до комунальної власності територіальної громади села трипілля окремих обєктів нерухомості, а саме: водонапірної башти та свердловини, розташованих на вулиці Шевченка,41 с.Трипілля.

Про розробку детального плану території вулиці Зарічної в селі Застугна на землях, які належать Біляєву М.Г., Беляєвій Г.В., Беляєвій О.М. Поповіченко В.О.

Про затвердження Додаткової угоди №1 на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів від 31.10.2016 до Договору № 1141049УОНВ016 з ТОВ "Київоблгаз збут".

Про затвердження Договору №106716110100001 від 01.11.2016 про організацію та фінансування громадських робіт з Обухівським міськрайонним центром зайнятості.

Про затвердження Договору №01-МЕД від 31.10.2016 року щодо поставки медикаментів та дезінфікуючих засобів з ФОП Максименко Н.Г.

Про затвердження Договору №03-М від 24.11.2016 щодо поставки продуктів харчування з надання послуг з ФОП Болквадзе М.І.

Про затвердження Договору №05-16 від 18.11.2016 щодо надання послуг по вивезенню сміття з ФОП Михайловим В.Г.

Про вирішення питання щодо обстежень приміщень школи, клубу, ФАПу та ДНЗ "Джерельце", у відповідності до вимог, викладених у протокольному рішенні в.о.Київської ОДА від12.10.2016 року

Про погодження передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району до комунальної власності Територіальної громади села Германівки окремих обєктів (будівель та майна) Германівської лікарні.

Про внесення змін до рішення №202 від 27.09.2016 року дванадцятої сесії Копачівської сільської ради сьомого скликання щодо надання дозволу на внесення змін до детального плану території заводу будівельних матеріалів, в с.Копачів.

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради №52-04-УІІ від 31.12.2015 "Про сільський бюджет на 2016 рік"

Про розгляд звернення Обухівської міської ради щодо виконання перспективного плану формування території громад Київської області.

Про затвердження порядку денного ХІУ скликання Копачівської сільської ради.

Про затвердження розпоряджень Копачівського сільського голови за жовтень -листопад 2016

Про здійснення виплати премії сільському голові Бобиру Ю.П.