39 сесія 7 скликання від 27.11.2018 року

Про затвердження порядку денного ХХХІХ сесії УІІ скликання Копачівської сільської ради.

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради №564-30-УІІ від 22.12.2017 року “Про сільський бюджет на 2018 рік”.

Про затвердження Договору від 01 листопада 2018 року про передачу-прийняття у 2018 році із районного бюджету Обухівського району на 2018 рік до сільського бюджету села Копачів на 2018 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (інші субвенції з місцевого бюджету) на проведення капітального ремонту спортивної зали в будівлі сільського клубу за адресою : вул. Центральна, буд. 22/1, с.Копачів, Обухівського району Київської області.

Про затвердження Договору від 01 листопада 2018 року про передачу-прийняття у 2018 році із районного бюджету Обухівського району на 2018 рік до сільського бюджету села Копачів коштів на засадах міжбюджетного трансферту (інші субвенції з місцевого бюджету) на придбання комп’ютерної техніки для палаців і будинків культури, кулубів, центрів дозвілля, інших  клубних закладів та бібліотек.

Про здійснення виплати в. о. сільського голови Майці П. А. матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

Про здійснення виплати техпрацівнику сільської ради Майці Н. П. матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

Про здійснення в листопаді місяці 2018 року виплати премії в.о. сільського голови за листопад місяць 2018 року.

Про затвердження Розпоряджень в.о. сільського голови №№ 22-26 о/с,  №  20 а/г,  № 10 о/д за жовтень - листопад 2018 року.

Про надання дозволу  ПАТ “Київобленерго” на розробку проекту землеустрою щодо відведення 14 земельних ділянок у користування на умовах оренди в с.Копачів, Копачівської сільської ради Обухівського району Київської області.

Про затвердження технічної документації їз землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, Тимофій Софії Василівні для ведення сільськогосподарського виробництва площею 2,4332 га.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд" П'янюк Надії Петрівні, площею 0,1936 га.

Про надання Поповіченко Валентинівні Миколаївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,1425 га.

Про надання дозволу Бреус Ніні Василівні на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,2683 га.

Про надання Мережко Зінаїді Миколаївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,1844 га.

Про затвердження Договору 01-Н від 26.11.2018 року на виконання робіт по "Капітальному ремонту спортивної зали, яка знаходиться по вул. Центральна 22/1, у будівлі сільського клубу в с. Копачів, Обухівського району, Київської області" з ФОП Наталічем Олексієм Валерійовичем.

Про  здійснення виплати в. о. сільського голови  компенсації  за не використані дні відпусток 2017 і 2018 роки.