43 сесія VII скликання від 26.02.2019 року

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  у власність Наталіч Олексію Васильовичу, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1200 га.

Про надання Галбі Валерії Іванівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2200 га.

Про надання Приймаченку Олексію Степановичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1613 га.

Про надання Нижиборському Євгенію Володимировичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1500 га.

Про затвердження порядку денного ХХХХІІІ сесії VII скликання Копачівської сільської ради.

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради № 836 від 26.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік."

Про затвердження Програми впровадження мережі вуличного освітлення на території населених пунктів Копачівської сільської ради на 2019-2020 роки.

Про врегулювання дотації 2018 року.

Про затвердження  Додатку № 1«Обсяги постачання теплової енергії споживачу»  від 06 лютого 2019 року до Договору № 323 від 01 січня 2010 року з КП «Обухівтепломережа», в особі директора Устіча Віктора Сергійовича.

Про затвердження Договору № 611019/95 від 20 лютого 2019 року про надання послуги з прийому, зберігання, розміщення та захоронення твердих побутових відходів з ПАТ «Київспецтранс», в особі начальника відділу супровіду Клієнтів Стадник Наталії Михайлівни.

Про затвердження Договору № 323-Т/19 про закупівлю пари, гарячої води та пов’язаної продукції  від 20 лютого 2019 року з КП «Обухівтепломережа», в особі директора Устіча Віктора Сергійовича.

Про затвердження Договору № 01-19 від 15 лютого 2019 року про надання послуг по вивозу сміття з ФОП Михайловим Василем Григоровичем.

Про надання матеріальної допомоги на лікування техпрацівнику сільської ради Майці Н.П.

Про здійснення в лютому місяці 2019 року виплати премії в. о. сільського голови за лютий місяць 2019 року.

Про затвердження розпоряджень в. о. сільського голови №№ 02 - 03 о/с, №№ 05 - 07 а/г, №02 о/д за лютий 2019 рік.

Про розгляд питань по врегулуванню земельних відносин.