24 сесія 7 скликання 26.09.2017 року

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради “Про сільський бюджет на 2017 року”.

Про затвердження Передавального Акту ліквідаційної комісії з передачі у 2017 році ДНЗ “Джерельце” Копачівської сільської ради до Копачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок” Обухівської районної ради Київської області.

Про передачу у 2017 році із Копачівського сільського бюджету до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів у вигляді міжбюджетного трансферту (інші субвенції) для забезпечення видатків по харчуванню пацієнтів стаціонарних відділень Обухівської центральної лікарні.

Про затвердження Положення про порядок відчуження комунального майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Копачівської сільської ради.

Про  присвоєння назви вулиці на господарському дворі  бувшої агрофірми “Стугна”.

Про затвердження Договору купівлі-продажу № С/2017/09/25-1 від 25 вересня 2017 року з ФОП Гуменюк Ангеліною Вікторівною.

Про затвердження Договору № 05-17 від 15 вересня 2017 року про надання послуги по вивозу сміття з ФОП Михайловим Василем Григоровичем.

Про затвердження Договору № 01-НОВ від 29 серпня 2017 року по виконанню поточного ремонту криниці власними матеріалами за адресою : с.Копачів, провулок Парковий, 11, з ФОП “Наталіч Олексій Валерійович”.

Про затвердження Договору поставки  № 03-МП від 18 вересня 2017 року з ПАТ  “Обухівський молочний завод”, в особі Голови правління Зануди Олексія Петровича.

Про затвердження Договору № 03-ЗА від 21 вересня 2017 року поставки продукції з ФОП Забарною Лесею Михайлівною.

Про затвердження Договору купівлі-продажу знаків поштової оплати (ЗПО) № 01-МС від 08 вересня 2017 року з Публічним акціонерним товариством “Укрпошта”, в особі начальника Центру поштового зв’язку № 6 Київської обласної дирекції ПАТ “Укрпошта” Макарової Людмили Борисівни.

Про затвердження Договору про надання послуг № 17-01-П від 29 серпня 2017 року з ФОП Карпенком Олександром Миколайовичем.

Про затвердження Договору поставки № 01-ОТ від 07 вересня 2017 року з ТОВ “ОТ”, в особі директора Кудашева Костянтина Вікторовича.

Про затвердження Договору № 17-71  на виконання проектно-вишукувальних робіт від 26 вересня 2017 року з ПП “ФЕГТЕХКОМ”, в особі директора Торопцева Федора Федоровича.

Про затвердження Договору № 17-70 на виконання проектно-вишукувальних робіт від 26 вересня 2017 року з ПП “ФЕГТЕХКОМ”, в особі директора Торопцева Федора Федоровича.

Про затвердження додаткової Угоди № 0344-1 від 08.09.2017 року до договору на користування електричною енергією № 0344 від 31.08.2010 року з Приватним акціонерним товариством “Київобленерго”.

Про затвердження Договору № 0917/67 про проведення незалежної оцінки від 25 серпня 2017 року з ФОП Вірченком Олександром Івановичем.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Прядко Н.В. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Селих Є.В. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Губатий В.О. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Березюк П.П. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Липовенко Ю.О. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

Про надання Липовенко О.О. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Малкову Р.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Клименко О.А. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Хомініч О.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Бахмацькому С.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Майкі К.П. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Березюк Г.Г. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  та для ведення особистого селянського господарства.