30 сесія 7 скликання від 22.12.2017

Про затвердження порядку денного ХХХ сесії УІІ скликання Копачівської сільської ради.

Про  сільський бюджет на 2018 рік.

Про штатні розписи на 2018 рік.

Про ліміти теплової, електроенергії та природного газу на 2018 рік для установ, які фінансуються із сільського бюджету.

Про закриття рахунків.

Про відкриття рахунків.

Про затвердження Комплексної Програми соціально-економічного і культурного розвитку населених пунктів Копачівської сільської ради на 2018 рік.

Про затвердження батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ “Джерельце” на 2018 рік.

Про внесення змін до Положення про розміри та порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території населених пунктів Копачівської сільської ради, затверджене сесією Копачівської сільської ради від 23.06.2016 року № 159-10-УІІ зі змінами від 26.01.2017 року № 293-16-УІІІ.

Про затвердження Доповіді голови інвентаризаційної комісії Копачівської сільської ради Майки П.А. по питанню проведення інвентаризації у 2017 році.

Про преміювання в.о. сільського голови та працівників установ Копачівської сільської ради в 2018 році.

Про затвердження додаткової Угоди № 7 від 30 листопада 2017 року на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів до Договору від 03.01.2017 року № 1141049YOFCB017  з ТОВ “КИЇВОБЛГАЗ”, в особі начальника Васильківського територіального відділу реалізації Нагули С.А.

Про здійснення в грудні місяці 2017 року виплати премії в.о. сільського голови за грудень 2017 року.

Про виплату премії до Дня місцевого самоврядування в.о.сільського голови.

Про затвердження Розпоряджень в.о. сільського голови №№ 39-43 о/с, № 24 а/г, № 14 о/д за листопад-грудень 2017 року.

Про надання Буланій А.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Андрієнку О.І.  у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки П’янюк В.В.  у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд.

Про внесення змін в рішення  Коваль Н.П.  № 477-23-УП від 29.08.2017 року  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, в частині цільового призначення  а саме:  для сінокосіння і випасання худоби.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гричок В.Б.  в оренду для сінокосіння і випасання худоби.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Панасюк Т.М.  у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Назаренко Г.П. у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд.