26 сесія 7 скликання 30.10.2017

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради “Про сільський бюджет на 2017 року”.

Про затвердження додаткової Угоди  № 16 від 23 жовтня 2017 року до Договору на постачання теплової енергії № 323 від 01 січня 2010 року з КП “Обухіврайтепломережа”, в особі директора Устіча Віктора Сергійовича.

Про затвердження додаткової Угоди № 5 на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів від 03.01.2017 року № 1141049YOFCB017 з ТОВ “КИЇВОБЛГАЗ”, в особі начальника Васильківського територіального відділу реалізації Нагули С.А.

Про здійснення в жовтні місяці 2017 року виплати премії в.о. Копачівського сільського голови за жовтень 2017 року.

Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в.о. Копачівського сільського голови.

Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань техпрацівнику Копачівської сільської ради.

Про затвердження Розпоряджень  в.о. сільського голови  №№ 32-35 о/с, №№ 17-19 а/г,  № 11 о/д за вересень - жовтень 2017 року.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Клименко О.В. земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Мозгова Л.М. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Гончар О.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Артемчук В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Скляренко С.Ю. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Діденко В.В. дозволу на виготовлення технічної документації  по інвентаризації земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства.