50 сесія VII скликання від 24.09.2019 року

За проект рішення про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, кадастровий номер 3223184201:01:009:0094, у власність Баї Наталії Михайлівни, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд, площею 0,1375 га, яка розташована за адресою: вул.Центральна, 41, с.Копачів.

За проект рішення про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, кадастровий номер 3223184201:01:012:0052, у власність Яковенка Миколи Івановича, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га, яка розташована за адресою: вул.Шовковична, с.Копачів.

За проект рішення про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, кадастровий номер 3223184201:01:012:0054, у власність Пилипюк Юліїї Петрівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0541 га, яка розташована за адресою: вул.Шовковична, с.Копачів.

За проект рішення про надання дозволу на розробку проекту на земельну ділянку у власність Костромі Ганні Михайлівні орієнтовною площею 2,0000 га, площею для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Копачів, Центральна.

Про розгляд питань по врегулюванню земельних відносин.

Про затвердження Розпоряджень в. о. сільського голови № 16 а/г,№17 о/с, № 10 о/д за вересень 2019 року.

Про затвердження Договору № 07-19 від 05 вересня 2019 року на надання послуг по вивозу сміття з фізичною особою-підприємцем Михайловим Василем Григоровичем.

Про затвердження Додаткової угоди № 1 від 12 вересня 2019 року до Договору на надання послуг по вивозу сміття № 06-19 від 26.07.2019 року з фізичною особою-підприємцем Михайловим Василем Григоровичем.

Про затвердження Договору  про надання послуг № 01-2019-3 від 16 вересня 2019 року з фізичною особою – підприємцем Карпенко Олександром Миколайовичем.

Про надання матеріальної допомоги на поховання.

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради від 26.12.2018 року № 836-40-УІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік”.

Про передачу у 2019 році із Копачівського сільського бюджету до районного бюджету Обухівського району на 2019 рік коштів у вигляді міжбюджетного трансферту (інші субвенції) для забезпечення видатків по харчуванню пацієнтів стаціонарних відділень КНП ОРР Обухівської центральної районної лікарні.

Про передачу у 2019 році із Копачівського сільського бюджету до районного бюджету Обухівського району на 2019 рік коштів у вигляді міжбюджетного трансферту ( іншої субвенції ) для преміювання працівників Копачівського НВК “Загально - освітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок” .

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Копачівської сільської ради на І півріччя 2019 року.

Про затвердження порядку денного ХХХХХ сесії VIІ скликання Копачівської сільської ради.

За проект рішення про надання дозволу на розробку проекту на земельну ділянку у власність Кутузової Ольги Валентинівни орієнтовною площею 1,4700 га, площею для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Копачів, Центральна 6а.

За проект рішення про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Плугової Тетяни Федосіївни орієнтовною площею 0,57 га, площею для товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: с.Копачів, Копачівська сільська рада.

За проект рішення про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Замішайло Ніни Федосіївни орієнтовною площею 0,57 га, площею для товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: с.Копачів, Копачівська сільська рада.

За проект рішення про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гавриловій Любові Федосіївни орієнтовною площею 0,57 га, площею для товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: с.Копачів, Копачівська сільська рада.