18 сесія 7скликання 30.03.2017 року

Про затвердження порядку денного ХУІІІ сесії УІІ скликання Копачівської сільської ради.

Про затвердження Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку по Копачівській сільській раді.

Про затвердження Положення про опікунську раду виконавчого комітету Копачівської сільської ради.

Про виплату премії Копачівському сільському голові, в березні 2017 року.

Про затвердження додаткової Угоди № 11 до Договору безоплатного користування нежилим приміщенням, що перебуває у власності територіальної громади Копачівської сільської ради Обухівського району Київської області.

Про затвердження додаткової Угоди № 12 до Договору безоплатного користування нежилим приміщенням, що перебуває у власності територіальної громади Копачівської сільської ради Обухівського району Київської області.

Про затвердження Договору № 02-17 від 17 березня 2017 року щодо надання послуг по вивезенню сміття  з ФОП Михайловим В.Г.

Про затвердження додаткової Угоди № 2 від 08.02.2017 року на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів до Договору від 03.01.2017 року № 1141049YOFCB017 з ТОВ “Київоблгаз Збут”.

Про затвердження Договору від 01.03.2017 року № 17063 з ДП “Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД” щодо виконання проектних робіт : Детальний  план території житлової забудови на площі 18,0962 га по вул. Зарічній в селі Застугна, Обухівського району Київської області.

Про затвердження Розпоряджень Копачівського сільського голови №№ 3-6 а/г, №№ 4-7 о/с,  № 4 о/д за лютий-березень 2017 року.