16 сесія 7 скликання 26.01.2017 року

Про затвердження порядку денного XVI сесії VII скликання Копачівської сільської ради

Про надання повноважень постійній комісії Копачівської сільської ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та управління комунальною власністю громади здійснення контролю, надання консультацій та роз’яснень щодо запобіганню та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.

Про внесення змін до Положення про розміри та порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території населених пунктів Копачівської сільської ради.

Про затвердження ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2017 рік.

Про внесення змін до Положення про транспортний податок на території населених пунктів Копачівської сільської ради.

Про внесення змін до Положення про земельний податок в адміністративних межах території Копачівської сільської ради.

Про внесення змін до рішення сесії Копачівської сільської ради від 23.06.2016 року № 182 “Про встановлення ставок акцизного податку реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Копачівської сільської ради”.

Про внесення змін до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища на території Копачівської сільської радина 2012-2017 роки.

Про затвердження Положення про методику визначення відновної вартості зелених насаджень на території Копачіввської сільської ради.

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради від 27.01.2014 року № 310 “Про створення постійної комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновлюваної вартості”.

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів Копачівської сільської ради на 2017 рік.

Про затвердження плану роботи Копачівської сільської ради на 2017 рік.

Про роробку детального плану території села Застугна, на землях, які належать Поповіченко В.О., Беляєву М.Г., Беляєвій Г.В., Біляєвій О.М.

Про затвердження проектної документації по Робочому проекту "Капітальний ремонт дороги по вул. Зарічна в с. Застугна Обухівського району Київської області".

Про затвердження проектної документації по Робочому проекту "Капітальний ремонт дороги по вул. Гагаріна в с. Шевченкове Обухівського району Київської області".

Про виплату премії Копачівському сільському голові, в січня 2017 році.

Про затвердження Договору № 01-ТИ від 12 січня 2017 року про поставку продукції з ФОП Когут Інною Степанівною.

Про затвердження Договору поставки  № 01-МП від 12 січня 2017 року з ПАТ  “Обухівський молочний завод”, в особі Голови правління Зануди Олексія Петровича.

Про затвердження Договору № 01-ЗА від 17 січня 2017 року поставки продукції з ФОП Забарною Лесею Михайлівною.

Про затвердження Договору № 01-БО від 12 січня 2017 року поставки продукції з ФОП Болквадзе Міндіою Іллічем.

Про затвердження Договору № 01-КР постачання продукції від 17 січня 2017 року з ФОП Кеменчуцькою Маргаритою Станіславівною.

Про затвердження Договору на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів № 1141049YOFCB017 від 23 січня 2017 року з ТОВ “Київоблгаз Збут”.

Про затвердження додаткової Угоди № 3 від 23 січня 2017 року до Типового договору розподілу природного газу від 01.01.2016 року № 0942049YOFCB016 з ПАТ “Київоблгаз”.

Про затвердження Договору № ГК  5466-охр на надання послуг охорони майна від 17 січня 2017 року з ТОВ “ГК “СТАТУС”.

Про затвердження Договору № 611019/75 на приймання і захоронення відходів (куби) від 23 січня 2017 року з ПАТ “Київспецтранс”.

Про затвердження  додаткової Угоди до договору № 116/167-17 від 17 січня 20176 року до договору про надання телекомунікаційних послуг № 116/167 від 01.03.2010 року з ПАТ “Укртелеком”.

Про затвердження додаткової Угоди № 0344-17 від 12 січня 2017 року до договору про постачання електричної енергії з ПАТ “Київобленерго” в особі заступника комерційного директора  Сохалюк Світлани Леонідівни.

Про затвердження Розпоряджень сільського голови №  35 а/г за грудень 2016 року, №№ 42-43 о/с за грудень 2016 року, № 1 о/д за січень 2017 року.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Дідику Д.Л. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Почивалову О.П. – для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ніколенку О.В. – для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність Михайлюченко М.М. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведенняземельної ділянки у власність Бахмацькому С.В. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою Діденко Л.П., Певної С.П. – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу Янченко Катерині Володимирівнідозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Застугна Обухівського району Київської області, орієнтовною площею 2,00 га.