31 сесія 7 скликання від 23.02.2018 року

Про затвердження порядку денного ХХХІ сесії УІІ скликання Копачівськоїсільської ради.

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Копачівської сільської ради на 2017 року.

Про затвердження обсягу вільного залишку бюджетних коштів загального фонду сільського бюджету Копачівської сільської ради на 01 січня 2018 року.

Про затвердження залишку бюджетних коштів спеціального фонду сільського бюджету Копачівської сільської ради на 01 січня 2018 року.

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради “Про сільський бюджет на 2018 рік”

Про затвердження Програми розвитку Місцевого саморядування територіальної громади Копачівської сільської ради Обухівського району на 2018 рік.

Про затвердження Програми розвитку Освіти на території Копачівської сільської ради на 2018 рік.

Про внесення змін до Методики ведення розрахунків для визначення вартості відшкодувань за використану електроенергію та природний газ.

Про внесення змін до Правил благоустрою території Копачівської сіьської ради.

Про затвердженн Комплексної Програми охорони наколишнього природного середовища на території Копачівської сільської ради.

Про внесення змін до Положення про умови та порядок преміювання Копачівського сільського голови, секретаря, посадових осіб та працівників установ Копачівської сільської ради.

Про затвердження плану роботи Копачівської сільської ради на 2018рік.

Про затвердження Договору № 01-18 від 01 лютого 2018 року на надання послуги по вивозу сміття  з фізичною особою-підприємцем Михайловим Василем Григоровичем.

Про затвердження Договору № 611019/85 на приймання і захоронення відходів (куби) від 01 лютого 2018 року з ПАТ “Київспецтранс”, в особі заступника начальника відділу супроводу Клієнтів Стадник Наталії Михайлівни.

Про затвердження додаткової Угоди  № 323-18 від 06 лютого 2018 року до Договору на постачання теплової енергії № 323 від 01 січня 2010 року з КП “Обухіврайтепломережа”, в особі директора Устіча Віктора Сергійовича.

Про затвердження додаткової Угоди № 17 від 02 лютого 2017 року до Договору на постачання теплової енергії № 323 від 01 січня 2010 рок з КП Обухіврайтепломережа, в особі директора Устіча Віктора Сергійовича.

Про затвердження Договору № 03-КО поставки продукції від 29 січня 2019 року з ФОП Когут Інною Степанівною.

Про затвердження Договору № 01-МЕД.Б.О. поставки продукції від 12 лютого 2018 року з ФОП Бобир Зоєю Пилипівно.

Про затвердження Договору № 02-ПВ оренди нерухомого майна від 02 лютого 2017 року з Публичним акціонерним товариством “Укрпошта”, в особі начальника центру управління нерухомого майна та інфраструктури Київської міської дирекції ПАТ “Укрпошта” Крупника Леоніда Вікторовича.

Про затвердження Договору № 01 про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендного нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю від 02 січня 2018 року з Публічним акціонерним товариством “Укрпошта”, в особі начальника центру управління нерухомим майном та інфраструктурою Київської міської дирекції ПАТ “Укрпошта” Крупника Леоніда Вікторовича.

Про затвердження додаткової Угоди № 0344-18 до договору про постачання електричної енергії від 12 січня 2018 року до Договору № 0344 від 31.08.2010 року з ПАТ “Київобленерго”, в особі заступника начальника Обухівського РП Бесараб С.М.

Про затвердження додаткової Угоди № 116/167-18 від 12 січня 2018 року до Договору від 01.03.2010 року № 116/167 з ПАТ “Укртелеком”, в особі старшого спеціаліста з продажу та обслуговування споживачів Барстюк Лариси Миколаївни.

Про затвердження Договору № ГК 5466/1-охр на надання послуг охорони майна від 22 січня 2018 року з ТОВ “ГК “СТАТУС”, особі директора Сідька Сергія Франковича.

Про затвердження додаткової Угоди № 4 в 17 січня 2018 року до Типового договору розподілу природного газу від 01.01.2016 року  № 0942049YOFCB016 з ПАТ по газопостачанню та газифікації “КИЇВОБЛГАЗ”, від імені та в інтересах якого діє Обухівська дільниця  Васильківської філії по експлуатації газового господарства, в особі начальника Ковтуна В.М.

Про затвердження додаткової Угоди № 0344-18-1  від 01 січня 2018 року до Договору про постачання електричної енергії № 0344 ід 31.08.2010 року з ПАТ  “Київобленерго”, в особі заступника начальника Обухівського РП Бесараб С.М.

Про затвердження Договору  про здійснення розрахунково-касового обслуговування від 02 січня 2018 року з Управлінням Державної казначейської служби України в Обухівському районі Київської області, в особі начальника управління Гребенюк Ірини Петрівни.

Про затвердження Договору № 05-ЗА поставки продукції від 22 січня 2018 року з ФОП Забарною Лесею Михайлівною.

Про затвердження Договору поставки №  01-МП від 22 січня 2018 року з ПАТ “Обухівський молочний завод”, в особі Голови правління Зануди Олексія Петровича.

Про затвердження Договору на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів від 17 січня 2018 року № 41СВКVz325-18 з ТОВ “Київоблгаз Збут”, в особі начальника Васильківського територіального відділу реалізації Нагули С.А.

Про затвердження додаткової Угоди № 1 на постаання природного газу для потреб не побтових споживачів від 31 січня 2018 року до Договору № 41СВКVz325-18 від 17 січня 2018 року з ТОВ   “КИЇВОБЛГАЗ”, в особі начальника Васильківського територіального відділу реалізації Нагули С.А.

Про здійснення в лютому місяці 2018 року виплати премії в.о. сільського голови за січень та лютий місяці 2018 року.

Про затвердження Розпоряджень  в.о. сільського голови № 44 о/с за грудень 2017 року,  № 1-3 о/с ,    №№ 1-6 а/г,  № 1 о/д за січень- лютий 2018 року.

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Березове Старобезрадівської сільської ради Обухівського району Київської області.

Про передачу ТОВ « Олімп-Остриця» земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення та встановити орендну плату даних земельних ділянок.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Лисецької Т.П. для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Хировському М.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Швая Д.Я. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кирдан Я.Ю. для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Глущенку П.Д. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Потаповій О.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Новицькій В.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Усику С.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

Про надання рішення Пономаренко Н.Л. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  Глущенко Н.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  Нєжинському О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду  Скриник Ю.В. для городництва.

Про складання договору оренди Скриник Ю.В. та встановлення орендної плати.

Про складання договору оренди  Гричок В.Б. та встановлення орендної плати.

Про надання Наталіч О.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Непростому Д.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Омельченко О.П. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Березюк П.П. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Коріневському В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *