42 сесія VII скликання від 29 січня 2019 року

Про надання Северин Аллі Сергіївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,1100 га.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  у власність Непростому Дмитру Вікторовичу, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1200 га.

Про надання Олійнику Володимиру Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га.

Про надання Олійнику Володимиру Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,2276 га.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність Замішайлу Анатолію Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1336 га.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність Ляшенко Людмилі Василівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1876 га.

Про затвердження порядку деннного ХХХХІІ сесії VII скликання Копачівської сільської ради.

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Копачівської сільської ради на 9 місяців 2018 року.

Про затвердження обсягу вільного залишку бюджетних коштів загального фонду сільського бюджету Копачівської сільської ради на 01 січня 2019 року.

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Копачівської сільської ради на 2018 рік.

Про затвердження залишку бюджетних коштів спеціального фонду сільського бюджету Копачівської сільської ради на 01 січня 2019 року.

Про відкриття рахунків.

Про план роботи Копачіської сільської ради VII скликання на 2019 рік.

Про розгляд депутатського запиту депутата Київської обласної ради VII скликання Кищук Олега Євгенійовича.

Про розміщення інформаційних наметів для здійснення агітаційних, інформаційних, роз'яснювальних та рекламних заходів.

Про надання у постійне користування Орлові С. О., разом із сім'єю, що є переселенцями із зони АТО, житлового будинку.

Про затвердження Договору  № 10 від 28 січня 2019 року про передачу-прийняття у 2018 році із районного бюджету Обухівського району на 2019 рік до сільського бюджету села Копачів на 2019 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (інші субвенції).

Про затвердження Договору № ГК 5466/2-охр від 28 січня 2019 року про надання послуг охорони майна з ТОВ “ГК “СТАТУС”, в особі директора Сідька Сергія Франковича.

Про перелік об'єктів та види громадських та суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення.

Про розгляд Подання Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області від 23.01.2019 року № 13346 - вих. 19.

Про здійснення в січні місяці 2019 року виплати премії в.о. сільського голови за січень місяць 2019 року.

Про затвердження розпоряджень № 29 о/с за грудень 2018 року, № 1 о/с, №№ 01-04 а/г, № 01 о/д за січень 2019 року.

Про розгляд питань по врегулюванню земельних відносин.