29 сесія 7 скликання 13.12.2017 року

Про затвердження порядку денного ХХІХ сесії УІІ скликання Копачівської сільської ради.

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради “Про сільський бюджет на 2017 року”.

Про затвердження Договору з Обухівською районною радою про передачу субвенції до бюджету Копачівської сільської ради  в сумі 102500,00 грн.

Про затвердження Договору з Обухівською районною радою про повернення субвенції до Обухівського районного бюджету в сумі 60000,00 грн.

Про затвердження Договору № 2/75 від 21 листопада 2017 року про поставку товару поліграфічної продукції з Комунальним видавничо-поліграфічним підприємством “Обухівська друкарня” Обухівської районної ради, в особі директора Ленди Ірини Василівни.

Про затвердження Договору  № 04-ЗА від 29 листопада 2017 року на поставку продуктів харчування в асортименті, з ФОП  Забарною Лесею Михайлівною.

Про затвердження Договору № 02-МЕД поставки продукції від 04 грудня 2017 року  з ФОП Максименко Наталією Григорівною.

Про затвердження Договору  № ВО-01 вогнезахисне обробляння дерев’яних конструкцій  від 04 грудня 2017 року з ТОВ “Вікінг Строй”, в особі директора Цегельника Романа Володимировича.

Про затвердження Договору № ВО-02 вогнезахисне обробляння дерев’яних конструкцій від 04 грудня 2017 року з ТОВ “Вікінг Строй”, в особі директора Цегельника Романа Володимировича.

Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 02.11.2017 року та затвердження додаткової Угоди  з  ПрАТ “Київстар”, в особі начальника сектору підтримки операційних процесів технічного відділу Центрального регіону Товариства Кремльовою Ольгою Володимирівною.