28 сесія 7 скликання від 27 листопада 2017 року

Про затвердження порядку денного ХХУІІІ сесії УІІ скликання Копачівської сільської ради.

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Копачівської сільської ради за 9 місяців 2017 року.

Про закриття дохідних рахунків.

Про затвердження Договору на постачання продуктів харчування в асортименті № 02-КО від 23 листопада 2017 року з ФОП Когут Інною Степанівною.

Про здійснення в листопаді місяці 2017 року виплати премії в.о. сільського голови за листопад 2017 року.

Про затвердження Розпоряджень в.о. сільського голови №№ 36-38 о/с, №№ 20-23 а/г, № 12 о/д за жовтень-листопад 2017 року.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ « Олімп-Остриця» для іншого сільськогосподарського призначення.

Про надання Бортницькій А.В.  дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Бурицькій І.А. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Діденко О.А. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу Нєжинському О.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Лисенко О.І. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Лисенко О.І. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Глущенко Н.В. дозволу на на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Швая М.Я. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.