17 сесія 7 скликання 24.02.2017

Про затвердження порядку денного 17 сесії 7 скликання Копачівської сільської ради

Про результати місцевих виборів депутатів Копачівської сільської ради.

Про затвердження звіту про виконання сільському бюджету Копачівської сільської ради за 2016 рік.

Про затвердження обсягу вільного залишку бюджетних коштів загального фонду сільського бюджету Копачівської сільської ради на 01 січня 2017 року.

Про затвердження  залишку бюджетних коштів спеціального фонду сільського бюджету Копачівської сільської ради, на 01 січня 2017 року.

Про виплату премії Копачівському сільському голові в лютому 2017 року.

Про затвердження Методики ведення розрахунків для визначення вартості відшкодувань за використану електроенергію та газ під час користування Копачівською ЗОШ, приміщення їдальні.

Про затвердження додаткової Угоди № 1 від 31 січня 2017 року на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів до Договору від 01.01.2016 року № 1141049YOFCB016 з ТОВ “Київоблгаз Збут”.

Про затвердження Договору № 01-17 від 27.01.2017 року щодо надання послуг по вивезенню сміття з ФОП Михайловим В.Г.

Про затвердження Договору № 203  від 01.02.2017 року про надання послуг для  розміщення веб-сайту  з ФОП Осипишиним О.І.

Про затвердження додаткової Угоди № 323-17 від 08 лютого 2017 року до Договору на постачання теплової енергії № 323 від 01 січня 2010 року з КП “Обухіврайтепломережа”.

Про затвердження Розпоряджень сільського голови №№ 1-2 а/г,  №№ 1-3 о/с, № 3 о/д за січень-лютий 2017 року.

Про надання дозволуна виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і облуговування житлового будинку та господарських споруд гр. Березюку Петру Петровичу.

Про надання дозволуна виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сметані Сергію Миколайовичу.

Про надання дозволуна виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і облуговування житлового будинку та господарських споруд гр. Розкладію Станіславу Юрійовичу.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Певній Світлані Петрівні

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Діденко Людмилі Петрівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Скриму Олександру Анатолійовичу.

Про продовження терміну оренди земельної ділянки площею 0,02 га шляхом укладення нової угоди з ПрАТ "Київстар"

Звернення до відома