36 сесія VII скликання від 26.07.2018 року

Про затвердження порядку денного ХХХVI  сесії VII скликання Копачівської сільської ради.

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради “Про сільський бюджет на 2018 рік”.

Про відкриття дохідних рахунків.

Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи.

Про затвердження проекту будівництва “Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Миру в с.Копачів Обухівського району Київської області”.

Про здійснення в липні місяці 2018 року виплати премії в.о. сільського голови за липень місяць 2018 року.

Про затвердження Розпоряджень в. о. сільського голови за червень - липень 2018 року.

Про розгляд питань по врегулюванню земельних відносин.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Хуторенко Дар’ї Віталіївни для ведення особистого селянського господарства, площею 0,0691 га, що розташовано за адресою: вул. Вільхова, с.Копачів.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Соломко Валентини Петрівни для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1566 га, що розташовано за адресою: вул. Свиридівська, с.Копачів.

Про надання Токтаренко Олені Олександрівні на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,33 га за адресою: пров.Каретний, с.Копачів.

Про надання Гавриловій Любові Федосіївні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 0,6 га за адресою: с.Копачів.

Про надання Плуговій Тетяні Федосіївні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 0,6 га за адресою: с.Копачів.

Про надання Замішайло Ніні Федосіївні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 0,6 га за адресою: с.Копачів.

Про надання Баї Наталії Михайлівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,1375 га за адресою: вул Центральна, 41, с.Копачів.