55 сесія VII скликання від 14.02.2020 року

Поіменне голосування за проект рішення про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, кадастровий номер 3223184200:08:003:0073, цільове призначення якої змінюється із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості для розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язані з користуванням надрами (під кар’єр з видобування глини родовища цегельної сировини), що знаходиться у власності ТОВ «СОБІ», площею 0,9000 га, яка розташована за адресою: с.Копачів, Копачівська сільська рада.

Поіменне голосування за проект рішення про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, кадастровий номер 3223184200:08:003:0093, цільове призначення якої змінюється із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості для розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язані з користуванням надрами (під кар’єр з видобування глини родовища цегельної сировини), що знаходиться у власності ТОВ «СОБІ», площею 1,5433 га, яка розташована за адресою: с.Копачів, Копачівська сільська рада.

Поіменне голосування за проект рішення про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, кадастровий номер 3223184200:08:003:0094, цільове призначення якої змінюється із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості для розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язані з користуванням надрами (під кар’єр з видобування глини родовища цегельної сировини), що знаходиться у власності ТОВ «СОБІ», площею 1,5207 га, яка розташована за адресою: с.Копачів, Копачівська сільська рада.