22 сесія 7 скликання 27.07.2017

Про затвердження порядку денного ХХІІ сесії УІІ скликання Копачівської сільської ради.

Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення та винесення на місцевості меж гідрологічного заказника місцевого значення “Копачівський”.

Про методику розрахунку орендної плати за комунальне майно.

Про затвердження Договору № 04-17 від 07 липня 2017 року на послуги по вивозу сміття з фізичною особою - підприємцем Михайловим Василем Григоровичем.

Про здійснення в липня місяці 2017 року виплати премії в.о. сільського голови Майці П.А. за липень 2017 року.

Про затвердження Розпоряджень в.о. Копачівського сільського голови № 16 а/г, № 08 о/д,  №№ 20-21 о/с за червень-липень 2017 року.

Про надання Скриник О.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Березюк Д.П. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Потаповій О.П. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Артемчук Л.П. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Щепанському М.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Буланому О.Ю. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Глущенко П.Д. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Пилипченко Я.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Пилипченко С.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Пилипченко В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Погребній О.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання П’янюк В.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Глашевській В.О. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Хировському М.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Коваль Н.П. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Новицькій В.І. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про внесення змін в рішенні № 498-32-УІ від 23 грудня 2014 року,  « про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на право постійного користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій релігійній громаді « Покрова Пресвятої Богородиці»

Про внесення змін Фесик А.В. в рішення № 227-12-УІІ від 27.09.2016 року .

Про скасування рішення № 666-41-УІ від 25 вересня 2015 року про надання дозволу Артемчук В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання  ПрАТ « Київстар» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо уточнення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та розглянути можливість надання зазначеної земельної ділянки строком на 5 (п’ять ) років.