23 сесія 7 скликання 29.08.2017

Про затвердження порядку денного ХХІІІ сесії УІІ скликання Копачівської сільської ради.

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Копачівської сільської ради за І півріччя 2017 року..

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради “Про сільський бюджет на 2017 рік”.

Про затвердження Програми розвитку освіти на території Копачівської сільської ради на 2017 рік.

Про внесення змін до рішення № 301-16-УІІ від 26.01.2017 року “Про затвердження комплексної програми соціально-економічного і культурного розвитку населених пунктів Копачівської сільської ради на 2017 рік”.

Про передачу у 2017 році із Копачівського сільського бюджету до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів у вигляді міжбюджетного трансферу (іншої субвенції) для забезпечення видатків по проведенню капітального ремонту теплових мереж Обухівської центральної районної лікарні.

Про внесення змін до рішення від 27 січня 2014 року № 310-23-УІ Копачівської сільської ради “Про створення постійної комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновлюваної вартості в редакції від 26 травня 2017 року”.

Про затвердження Договору № 329/2017-Р від 14 липня 2017 року на послуги з реєстрації користувача програмного продукту “АІС “Місцеві бюджети рівня села, селища” з фізичною особою –підприємцем Івановим Сергієм Івановичем.

Про затвердження Договору № 17-56 від 29 серпня 2017 року  на виконання проектно-вишукувальних робіт з Приватним підприємством “ФЕГТЕХКОМ”, в особі директора Торопцева Федора Федоровича.

Про затвердження Договору № 17-57 від 29 серпня 2017 року  на виконання проектно-вишукувальних робіт з Приватним підприємством “ФЕГТЕХКОМ”, в особі директора Торопцева Федора Федоровича.

Про затвердження Договору № 136/1 від  11 серпня 2017 року між Банком (Публічне акціонерне товариство “Державний ощадний банк України”)  та організацією про надання послуг по зарахуванню та виплаті заробітної плати/стипендії та інших виплат через поточні рахунки фізичних осіб (працівників організації,студентів) з використанням платіжних карток.

Про затвердження Договору № 136/1 від 11 серпня 2017 року на передачу платіжних документів для зарахування заробітної плати з використанням програмно-апаратного комплексу з Публічним акціонерним товариством “Державний ощадний банк України”.

Про здійснення в серпень місяці 2017 року виплати премії в.о. Копачівського сільського голови за серпень 2017 року.

Про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення в.о. Копачівського сільського голови.

Про затвердження Розпоряджень в.о. Копачівського сільського голови № 16 а/г, № 09 о/д,  №№ 22-25 о/с за липень-српень 2017 року.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Янченко К.В. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Редьку О.В. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Розкладій С.Ю. земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Мудрій Н.Б. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Стадніченко Л.В. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання Панасюк Т.М. дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та скасування рішення № 133 від 16.09.2009 року, 27 сесії V скликання.

Про надання Скриник Ю.В. дозволу на виготовлення проекту відведення в оренду земельної ділянки для городництва.

Про надання Коваль Н.П. дозволу на виготовлення проекту відведення в оренду земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання Новицькій В.І. дозволу на виготовлення проекту відведення в оренду земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про внесення змін Кирдан Я.Ю. до рішення № 377-20-УІІІ від 26.05.2017 року про надання дозволу на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки та скасування рішення № 376-20-УІІІ від 26.05.2017 року.

Заява Клименко І.Б. про внесення змін до рішення сесії № 310-23-VІ від 27 січня 2014 року.